Agnieszka Reszczyk

lekarz stomatolog

Absolwentka Oddziału Lekarsko-Dentystycznego I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Po studiach odbyła staż w Wojskowej Przychodni Lekarskiej WAT. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Szczególne zainteresowania kieruje w stronę stomatologii estetycznej, stomatologii dziecięcej oraz endodoncji. W wolnych chwilach czyta książki, interesuje ją muzyka, fotografia i podróże.

Sprawdź opinie o Naszym lekarzu na:

Certyfikaty

Iga Michalak

lekarz stomatolog

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktywnie uczestniczy w wielu kongresach i kursach poświęconych nowoczesnej stomatologii. Pacjenci cenią ją za rzetelność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz ciągły uśmiech. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, dziecięcą oraz endodoncją. Jej pasją są podróże.

Sprawdź opinie o Naszym lekarzu na:

Certyfikaty

Ewelina Zawadzka

doktor nauk medycznych

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W latach 2005-2008 Asystent Zakładu Stomatologii Zachowawczej z endodoncją UMB. Posiada tytuł doktora nauk medycznych w zakresie Stomatologii dziecięcej. Umiejętności i kwalifikacje zawodowe zdobywała pracując zarówno w kraju jak i za granicą. Biegle posługuje się językiem angielskim i szwedzkim. Swój zawód wykonuje z wielką pasją , a jej największą satysfakcją jest- zadowolenie PacjentówAlicja Śpiewak

asystentka stomatologiczna

Absolwentka studium medycznego dla asystentek i higienistek stomatologicznych w Zabrzu. Jej zainteresowania to dobra książka, turystyka górska, aktywny wypoczynek, lubi współpracować z innymi. Z uśmiechem na twarzy zadba o to aby poziom stresu naszych pacjentów spadł poniżej zera. Ma doświadczenie w pracy z najmłodszymi pacjentami.

Certyfikaty

Zapisz się na bezpłatną konsultację!

Gdzie Nas znajdziesz?

BellaDonte Stomatologia Rodzinna

Adres: Osiedle Słoneczne 10,

budynek przychodni PULS, I pietro

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Rejestracja: 500 683 555

e-mail: rejestracja@belladonte.com.pl


Bądź na bieżąco!

Bądź na bieżąco z Naszymi promocjami, rabatami, nowymi usługami. Dołącz do Nas na Facebooku i nie pozwól by Cię coś ominęło!

BellaDonte

Umów się na wizytę!

Wyślij wiadomość do naszej recepcji, a my skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia wizyty.